KONST / Litografier / Färglitografi 14342173
nr 1434 2173
Johnny Friedlaender
(1912-1992)
Johnny Friedlaender (1912-1992), Signerad, numrerad 89/95. Färglitografi. Bladets mått: 76x56, yttermått inklusive ram: 83x63 cm
Johnny Friedlaender, målare född 1912, död 1992.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:46:10
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Johnny Friedlaender
Läs mer om Johnny Friedlaender